Czym jest omnichannel?

Na co się obecnie stawia?

Na świecie handlowe sieci stawiają na wielokanałowość sprzedaży. Chodzi zatem o tak zwany omnichannel monitoring. Co o omnichannel monitoring musimy wiedzieć? O tym już za chwilę. Jeśli chodzi o punkt widzenia klienta, to obowiązkowo zakupy muszą być szybkiem, wygodne oraz także mobilne. Muszą one po prostu być do zrealizowania w miejscu dowolnym jak i także w czasie dowolnym. To jednak co oferują handlowe sieci, odbiega bardzo często od samych oczekiwań konsumentów. Dla sprzedawców w kraju bywa wyzwaniem już wprowadzenie całego dostępnego asortymentu w stacjonarnej sprzedaży do mobilnego kanału czy też do kanału online. Nie wszystkie prowadzą taką sprzedać. Lista naprawdę bywa bardzo długa. Cena jest oczywiście różna zależnie od samego kanału sprzedaży. Nie można na przykład złożyć online reklamacji dla takich towarów, które zakupione są w punkcie tradycyjnym czy też zwrócić do galerii handlowej sprzętu zakupionego w sieci.

Jak to wszystko przebiega?

A jak przebiega faktycznie tak zwany proces integracji sprzedaży kanałów w sieciach handlowych w Polsce? Bywa z tym naprawdę bardzo różnie. Jest jednak pewne, że monitoring cen jest niezwykle ważny. Bez niego żaden sprzedawca oraz żaden producent sobie nie poradzi. Mieć to jak najbardziej musimy na uwadze.

Poczytajmy na ten temat

Jeśli chodzi o omnichannel to temat jest bardzo rozległy. W związku z tym powinniśmy na ten temat co nieco poczytać i zrozumieć jak najbardziej temat ten.

Więcej informacji na https://dealavo.com/pl/tag/omni-channel-pl/

Be the first to comment on "Czym jest omnichannel?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*